فلزیاب جی پی آر مالا (کبری)

فلزیاب جی پی آر مالا کبری

فلزیاب جی پی آر مالا کبری شامل چه مواردی است؟

فلزیاب EASYLOCATOR HDR GPR سیستم رادار نفوذ به زمین ( GPR) برای بهبود عملکرد مکان یابی برای افراد حرفه ای در تمام دنیاست.

فلزیاب مالا یک تعیین کننده ی بازی است. محدوده دینامیکی بالا یا HDR، نسل بعدی فناوری در MALA GPR است که به طور خاص برای مکان مورد استفاده بهینه شده است.

فلزیاب جی پی آر مالا (کبری)قابلیت گنج یاب مالا یا فلزیاب جی چی آر

گنج یاب مالا جی پی آر از قابلیت هایی سریع تر، آسان تر در استفاده، دقیق تر، رزولوشن بالاتر و عمق نفوذ قابل ملاحظه ای برخوردار است .

سیستم Easy Locator به خوبی در مقایسه با سایر سیستم ها قیمت گذاری شده است، و عملا فلزیاب مالا را برای مکان های روزانه تعریف می کند که نیاز به پیدا کردن متریال های غیر فلزی و انجام بررسی دارند.

این سیستم شامل یک رابط کاربری آسان با اتوماسیون کاملا قابل تنظیم است که اپراتور ورودی کمتری برای شروع جمع آوری داده ها فراهم میکند.

فلزیاب جی پی آر مالا (کبری)

طلایاب مالا (فلزیاب جی پی آر) Easy Locator در دو نسخه موجود است

مدل استاندارد اجازه می دهد تا برای اسکن Locate’n Mark که در آن یافته ها به طور مستقیم بر روی زمین اسپری شده است.

نسخه استاندارد با یا یک چرخ جمع و جور و یا Rough Terrain Cart در دسترس است.

EasyLocator PRO یک سیستم سنجش کامل GPR است که دارای ویژگی های زیر می باشد

  •     یکپارچه سازی کامل GPS، از GPS داخلی یا GPS خودتان می توانید استفاده کنید
  •     نگهداری خودکار داده ها برای مستند سازی
  •     نرم افزار پس از پردازش در دسترس است
  •     جمع آوری داده های ۳D و ۲٫۵D

قابلیت حمل و نقل در هر دو وزن و سهولت جداسازی برای حمل و نقل بین پروژه ها بی نظیر است.

این همه ویژگی های مهم، آینه کسانی است که حرفه ای ها قرار دارند، به استفاده از لوله های معمولی و کابل های کابلی عادت دارند.

آسان یاب (Easy Locator) یک سیستم بسیار قوی است.

کنترل کننده به طور خودکار آنتن انتخاب شده و پیش فرض به تنظیمات جمع آوری داده مناسب را تشخیص میدهد.

به راحتی دسته را با مانیتور وصل کنید و داده ها را با هر آنتن جمع آوری کنید.

فلزیاب MALA Easy Locator HDR (فلزیاب اچ پی آر)

فلزیاب MALA Easy Locator HDR در نگاه اول شبیه به نسخه پیشین خود است و همه ویژگی ها و عملکردهای آن را حفظ می کند اما پیشرفت عمده ای در کیفیت داده ها، مدیریت قدرت و سرعت را دارا میباشد. حتی اگر نگاه و احساس Easy Locator به خوبی شناخته شده باقی بماند، رابط کاربر حتی ساده تر و واضح تر ساخته میشود.

داده های جمع آوری شده از کیفیت بی سابقه ای است و حداکثر زمان اجرا در حال حاضر ۱۴ ساعت است.

حفره یاب مالا با سیستم Easy Locator HDR جدید همچنین شامل یک گیرنده DGPS داخلی، ساده سازی موقعیت یاب های مشخص شده است.

طلایاب مالا اچ دی آر یا فلزیاب مالای جی پی آر

شاید یکی از مهمترین جنبه های جدید MALA Easy Locator HDR، ساختار قیمت در همان سطح قبل باقی مانده باشد، به خوبی زیر محصولات قابل رقابت و قابل مقایسه نگه داشته شده است.

ارتفاع قابل تنظیم چرخ ها در ترکیب با گزینه ای برای جلوگیری از آسان یاب به عقب، دسترسی به زمین های خشن و خاک های شسته مانند شن و ماسه را بهبود میبخشد.

شما همچنین می توانید Easy Locator را با گزینه Rough Terrain پیکربندی کنید.

فلزیاب جی پی آر مالا (کبری)بررسی گنج یاب جی پی آر مالا ، نقطه زن مالا معروف به فلزیاب کبری از لحاظ کیفیت داده، مدیریت قدرت و سرعت گرفتن اطلاعات، تکنولوژی HDR ، دستگاه فلزیاب  MALA Easy Locator HDR را به یک راه حل مکان یابی قوی، جامع و متمرکز GPR در بازار امروز تبدیل کرده است.

با کیفیت بی نظیر داده ها، حداکثر زمان اجرای ۱۴ ساعته، رابط کاربری جدید بهینه شده و گیرنده GPS ساخته شده در حالی که حفظ همان قیمت رقابتی است، حفره یاب مالا MALA Easy Locator HDR یک تعیین کننده بازی در هر سطحی است.

پیشرفت در طراحی و ساخت متریال های دفن شده منجر به افزایش استفاده از مواد غیر فلزی شده است، که در این حالت تکنولوژی مکان یابی سنتی برای آن کار نخواهد کرد.

رادار نفوذی زمین یک راه حل مؤثر برای این چالش را ارائه میدهد؛ زیرا این تنها تکنولوژی امن و غیر تهاجمی است که نیازی به اتصال فیزیکی به ابزار ندارد و همچنین بر روی تابش الکترومغناطیسی (EM) از ابزار ذخیره شده متکی است. سری GPR نقطه زن mala برای برآورده ساختن نیازهای خاصی از صنعت موقعیت مکانی طراحی شده ، و به سرعت توسط ابزار جمع آوری اطلاعات مورد استفاده قرار گرفت.

فلزیاب نقطه زن کبری یا طلایاب نقطه زن و حفره یاب جی پی آر مالا

فلزیاب کبری یکی از ارزان ترین روش های مکان یابی متریال ها با اطلاعات دقیق و قابل اطمینان در مورد مکان و عمق اشیاء دفن شده مانند لوله ها، کابل ها و سایر موارد میباشد.

به لطف رابط کاربری ساده، در آخرین شکل، یابنده ابزار سریعتر، قدرتمندتر و حتی در استفاده آسان تر است. واحد همه جانبه به راحتی ساخته شده و حمل آسان است. هیچ ابزار دیگری این سطح توانایی و وضوح داده ها در چنین قیمت های رقابتی برای تشخیص ابزار ارائه نمیدهد.

سهم منحصر به فرد خانواده Easy Locator GPR وارد شده است – گنج یاب MALA Easy Locator Pro WideRange HDR GPR، با گسترده ترین پهنای باند آنتن GPR در دسترس برای ردیابی ابزار در بازار است.

محدوده پهنای باندی ۸۰-۹۵۰ مگاهرتز با به دست آوردن داده های با وضوح بالا با سرعت فوق العاده سریع برای اهداف کم عمق و عمیق – همه در یک راه حل – بررسی ها و تحقیقات عمیق تر را به یک سطح جدید به معنای عصری جدید آغاز می کند.

رابط کاربر پسند فلزیاب GPR یا فلزیاب نقطه جی پی آر مالا ( کبری )

مهندسان نرم افزار در شرکت Guideline Geo – MALÅ، برای حفظ سادگی رابط کاربر پسند، تمامی تلاش خود را برای به دست آوردن دسترسی آسان به مزایای آنتن جدید به کار برده اند.

صفحه نمایش با رزولوشن بالا، WideRange HDR GPR را با یک تقسیم افقی متحرک در مرکز صفحه نمایش میدهد.

با حرکت دادن تقسیم کننده (بالا یا پایین)، کاربر می تواند بیشتر (یا کمتر) اطلاعات با وضوح بالا یا عمق نفوذ را بیشتر ببیند.

سیستم حمل و نقل جدید و آسان Pro Cart گنج یاب مالا مهندسی مجدد EL Pro Cart سبب بهبود ثبات، مکانیک تاشو و یک محرک محور چرخ محکم شده است.

محفظه باتری جدید بطور کامل مکانیکی دوباره طراحی شده است، به طرز بسیار نرم و راحت و فضای باتری بیشتر.

نسخه ObjectMapper 2.0 (نرم افزار اختیاری) MALA EL Pro WideRange HDR GPR با نسخه جدید ObjectMapper 2.0 ارائه شده است ، که یک نرم افزار آسان دراستفاده و بهینه برای حرفه ای های ردیابی ابزار است.

نسخه ۲٫۰ جدید شامل رابط کاربری پیشرفته و بصری و پشتیبانی از نقشه های آنلاین است.

مزایای نقطه زن کبری یا فلزیاب کبری

  •     آنتن سنسور دو طرفه با پهنای باند موثر ۸۰-۹۵۰ مگاهرتز، بدون “نقاط کور”
  •     هر دو اطلاعات با وضوح بالا و نفوذ عمیق با استفاده از سیستم WideRange HDR GPR
  •     رابط کاربری آسان برای استفاده با داده های جایگزین
  •     حمل و نقل Pro Cart با ثبات بهبود یافته، قطعات تاشو، محفظه باتری، گزینه های تایر
  •     پشتیبانی از نقشه های آنلاین
  •     ویژگی های اکسپورت / خروجی گرفتن بهبود یافته

با معرفی یک محصول منحصر به فرد به خانواده EL محصول – فلزیاب gpr طرفدار، با گسترده ترین پهنای باند آنتن GPR در دسترس برای ردیابی ابزار در بازار است.

اطلاعات با وضوح بالا با وضوح بالا برای هر دو هدف کم عمق و عمیق – همه ی این موارد تنها در یک دستگاه فلزیاب و ردیاب .

فلزیاب مالا، فلزیاب جی پی آر، فلزیاب GPR

یک مبدل فرکانس یکنواخت در حال حاضر کار دو نتیجه مستقیم ازپیشرفت مهندسی از طریق HDR را انجام میدهد،

که اجازه می دهد تا شناسایی و تصویر برداری از اهداف و اتصالات سرویس کوچک نزدیک به سرویس های عمیق تر انتقال امکان پذیر باشند.

با استفاده از عملکرد زوم جدید و سایر ارتقاء های موجود در مانیتور HDR، کاربر میتواند برای تجسم اهداف کوچک در نزدیکی سطح یا برای محدوده حداکثر برای دیدن عمیق ترین اهداف، بزرگنمایی کند.

محدودیت های تشخیص دامنه گسترده ای از اهداف اندازه های مختلف به ویژه غیر فلزی، خدمات غیر هدایت مانند پلاستیک، آسفالت کامپوزیت، بتن و یا قرمز مایل به قهوه ای و بیشتر میباشد.

ویژگی های دیگر نقطه زن جی پی آر مالا یا نقطه زن کبری

ویژگی های دیگر شامل یک گیرنده DGPS ساخته شده و نرم افزار Mapper GPS قابل ارتقا برای نقشه برداری آب و برق با دیجیتال با مانیتور HDR است.

همچنین تابع ضبط صفحه نمایش به کاربر اجازه می دهد عکس های صفحه نمایش را به یک فرمت jpeg بسپارد، تا بتواند روی صفحه نمایش داده و بایگانی کند.

سبد خرید خالص (RTC Terrain Cart) (RTC) در دسترس است و همچنین نسخه قابل حمل، قابل حمل برای خیابان های شهری موجود است.

سبد جدید حمل و نقل باعث بهبود ثبات و مکانیک تاشو شده است.

در کنار گزینه های جایگزین چرخ، سینی کنترل کننده جدید، محفظه باتری با فضای باتری بیشتر و قفل بهتر، مکان یابی مفید تر میشود.

در ارتباط با EL Pro WideRange HDR، Object Mapper 2.0، با رابط کاربری بهبود یافته و پشتیبانی آنلاین نقشه ها منتشر می شود.

طلایاب مالا همچنان در تلاش است تا ارزش خود را حفظ کند. پایه مشتری ما ممکن است ، خوشحال باشد که هزینه ی جدید Easy Locator HDR را با مدل قبلی مقایسه میکند!

فلزیاب جی پی ار از سیستم هایی هوشمند و با قدرت بالا استفاده میکند.

فن آوری نمونه گیری MALÅ HDR در لحظه به معنی افزایش رزولوشن داده ها و نفوذ عمیق تر نسبت به تکنولوژی GPR سنتی است.

تست در حضور مشتری توسط خود مشتری انجام می شود.

خدمات پس از فروش :

بعد از اطمینان از اصالت و سالم بودن دستگاه حتما این به این نکته توجه کنید که شرکتی که دستگاه را از آن خرید میکینید دارای خدمات پس از فروش باشد تا در صورتی که بعد از خرید احتیاج به قطعه و یا آموزش داشتید بتوانید با شرکت مورد نظر تماس بگیرید و یا حتی بتوانید دستگاه خود را ارتقا دهید .

محصولات شرکت افشار  نتیجه تلاش های متخصصین برای موجود سازی دستگاهای گنج یاب وفلزیابی که به نسبت قیمت بسیار پایین به کارایی بالایی رسیده اند ، می باشد توجه داشته داشته باشید در انتخاب و موجود کردن این دستگاهها تحقیقات فراوانی انجام شده تا مردم به ازای پولی که پرداخت می کنند ازدستگاه کارایی بگیرند و نه صرفا جیب سودجویان این عرصه پر شود و همراه دستگاه خدمات پس از فروش و گارانتی ازشرکت ما تحویل میگرند.

فلزیاب جی پی آر مالا (کبری)

برای کاتالوگ های شرکت فلزیاب افشار کلیک کنید.

شرکت فلزیاب افشار

فلزیاب جی پی آر مالا کبری

برای مشاوره رایگان  خرید و فروش فلزیاب با کارشناسان شرکت فلزیاب افشار در تماس باشید.

شماره تماس کارشناس خرید فلزیاب و تعمیرات فلزیاب مهندس افشار  : 09371414171

 خط ثابت : 02144569250

تلگرام و اینستاگرام شرکت فنی مهندسی افشار:

اینستاگرام شرکت فلزیاب افشار

تلگرام شرکت فلزیاب افشار

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *