خرید فلزیاب پالسی

خرید فلزیاب پالسی

خرید فلزیاب پالسی

فلزیاب دستگاهی برای شناسایی اشیاء دفن شده در زمین میباشد و همچنین دارای انواع مختلفی میباشد. فلزیاب های  پالسی دارای عمق کاوش بالایی نسبت به فلزیاب هایVLFمیباشد دستگاه های فلزیاب پالسی در زمین هایی که خاک معدنی دارند کارایی بهتری از خودنشان میدهند به همین علت برای خاک ایران مناسب هستند.این دستگاها به دلیل قدرت بالا مصرف جریان زیادی دارند همچنین از نظر تفکیک قدرت کمتری برای تشخیص فلزات آهنی و غبرآهنی نسبت به سایر دستگاه ها دارند.

در فلزیاب پالسی از یک یا چند سیم پیچ مشترک به عنوان فرستنده و گیرنده استفاده میشود. در این فناوری با ارسال پالس های کوتاه ولی قوی، میدان مغناطیسی شدیدی در جهت زمین و بلا فاصله به سمت بالا تولید میشود. سپس سیستم کنترلی به سرعت پالس دیگری میفرستد تا میدان مغناطیسی فرستنده، میدان القایی فلز را شکار کند.برای خرید فلزیاب پالسی به این نکته توجه داشته باشید که عمق کاوش این دستگاه ها 3 الی 4 متر میباشد.

خرید فلزیاب پالسی

فلزیاب ها بر اساس نوع میدان مغناطیسی به دونوع تقسیم میشوند:

فلزیاب پالس القایی (Pulse induction (PI

فلزیاب های نوسان ممتد (Continuous wave (CW

فلزیاب های پالسی دارای چند لوپ با انداره متفاوت میباشند که هرکدام برای عمق کاوش متفاوتی مورد استفاده قرارمیگیرند. اکثر افراد با این تفکر هستند که بعد از خرید فلزیاب پالسی باید مستفیم به زمین و بالا سر هدف مورد نظر بروند و با اولین کاوش نتیجه بگیرند اما این دیدگاه کاملا اشتباه است کار با دستگاه فلزیاب پالسی مانند هرکار دیگه نیازمند تمرین و تکرار میباشد.

به طور کلی کار کردن با فلزیاب ها نیازمند آموزش توسط افراد با تجربه یا مطالعه نحوه استفاده از آن میباشد نکته مهم بعد از خرید فلزیاب پالسی که باید به آن توجه شود مطالعه دقیق کاتالوگ همراه دستگاه فلزیاب میباشد. افراد باید تمامی امکانات سیستم را بشناسند و با توجه به امکانات موجود در دستگاه فلزیاب پالسی از آن در جهت یافتن اشیاء مورد نظر استفاده کنند.

خرید فلزیاب پالسی

چطور فلزیاب رو بالانس کنیم؟

پس از خرید فلزیاب پالسی برای کار نیاز به بالانس شدن دستگاه داریم بالانس تنظیماتی است که انجام آن باعث افزایش عمق کاوش در زمین های معدنی میشود، هرگونه تغییر در میدان پالس، در کار دستگاه اختلال وارد کرده و دستگاه شروع به بوق زدن میکند. بدیهی است مواد معدنی موجود در خاک نیز باعث اختلال در میدان پالس شده و باعث میشه تا دستگاه مدام بوق اضافه بزنه، برای این منظور از بالانس برای سازگار کردن دستگاه با خاک محیط استفاده میشود.

انجام تنظیمات فلزیاب مربوط به بالانس زمین میتواند باعث کاهش این خطاها شود و دقت را در هنگام کاوش بالاتر ببرد و اپراتورمیتوانید صداها را واضح بشنود و سیگنال های مزاحم را حذف کند.

به صورت کلی دو نوع بالانس زمین وجود دارد:

بالانس دستی زمین ( Manual Ground Balance )

بالانس اتوماتیک ( Automatic Ground Balance )

در بالانس دستی تنظیمات فلزیاب توسط اپراتور فلزیاب انجام میشود و در این صورت حداقل صدای مربوط به سیگنال های مزاحم شنیده میشود. در بالانس اتوماتیک زمین فلزیاب به صورت خودکار تنظیمات مناسب را تخمین زده و اعمال میکند. این نوع بالانس سریعتر بوده و دارای دقت بیشتری نسبت به نوع دستی دارا میباشد.

تست در حضور مشتری توسط خود مشتری انجام میشود.

شرکت فلزیاب افشار با مدیریت مهندس افشار در عرصه گنج یابی و فلزیابی همراه شما مشتریان عزیز میباشد.
شرکت ما جزء محدود شرکت های فلزیابی هست که خدمات پس از فروش مثل تعمیرات فلزیاب و گنج یاب، خرید ردیاب شعاع زن، خرید فلزیاب تصویری، خرید فلزیاب نقطه زن، خرید فلزیاب پالسی در آن موجود است.

خدمات پس از فروش:

بعد از اطمینان از اصالت و سالم بودن دستگاه حتما این به این نکته توجه کنید که شرکتی که دستگاه را از آن خرید میکنید دارای خدمات پس از فروش باشد تا در صورتی که بعد از خرید احتیاج به قطعه و یا آموزش داشتید بتوانید با شرکت مورد نظر تماس بگیرید و یا حتی بتوانید دستگاه خود را ارتقا دهید.

محصولات شرکت افشار  نتیجه تلاش های متخصصین برای موجود سازی دستگاهای گنج یاب وفلزیابی که به نسبت قیمت بسیار پایین به کارایی بالایی رسیده اند، توجه داشته داشته باشید در انتخاب و موجود کردن این دستگاها تحقیقات فراوانی انجام شده تا مردم به ازای پولی که پرداخت میکنند ازدستگاه کارایی بگیرند و نه صرفا جیب سودجویان این عرصه پر شود و همراه دستگاه خدمات پس از فروش و گارانتی ازشرکت ما تحویل میگرند.

 

خرید فلزیاب پالسی

برای کاتالوگ های شرکت فلزیاب افشار کلیک کنید.

برای مشاوره رایگان  خرید و فروش فلزیاب ها با کارشناسان شرکت فلزیاب افشار در تماس باشید.

شماره تماس کارشناس خرید فلزیاب و تعمیرات فلزیاب مهندس افشار 

خرید فلزیاب پالسی

 09371414171 خط ثابت: 02144569250

تلگرام و اینستاگرام شرکت فنی مهندسی افشار

اینستاگرام شرکت فلزیاب افشار

تلگرام شرکت فلزیاب افشار

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *