ردیاب فرکانسی 

ردیاب فرکانسی 

ردیاب فرکانسی

ردیاب فرکانسی  یک وسیله الکترونیکی است که برای پیدا کردن اشیاء فلزی در زیر زمین مورد استفاده قرار میگیرد. این دستگاه با استفاده از یک آنتن فرکانسی امواج الکترومغناطیسی با فرکانس بالا را به زیر زمین میفرستد که این امواج در برخورد با اشیاء فلزی اختلالی در میدان الکترومغناطیسی زمین ایجاد میکنند که از طریف آنتن دوباره به دستگاه برمیگردد.

ردیاب فرکانسی  میتواند نوع و عمق اشیاء فلزی را در زمین های مختلف مانند خاک، سنگ  پیدا کند، استفاده ار ردیاب فرکانسی در پیدا کردن دفینه ها، تشخیص لوله های اب و گاز و اشیاء فلزی در زمین رونق گرفته است همچنین از ردیاب فرکانسی در زمینه های امنیتی در فرودگاه، استادیوم و… استقاده میشود.از این دستگاه برای پیدا کردن فلزیاب با ارزش مثل طلا، نقره، مس، آلمبنبوم،نیکل و بسیاری ار فلزات دیگر در زمین استفاده میشود. در کل، ردیاب فرکانسی یک دستگاه کاربردی برای جستجو فلزات است.

انواع ردیاب فرکانسی

فلزیاب های آنتنی با نام هایی مانند ردیاب شعاع زن، ردیاب انتنی ، ردیاب طلا و …شناخته میشود.

  • ردیاب تک فرکانسی: از یک فرکانس برای تولید موج های الکترومغناطیسی استقاده میکند و برای پیداکردن فلزیاب با عمق کم در زمین های کم تراکم استقاده میشود.
  • ردیاب چند فرکانسی: برای تولید موج های الکترومغناطیسی از چند فرکانس استفاده میشود برای پیدا کردن فلزیاب با عمق بالا در زمین های با تراکم بالا استفاده میشود.

مزایای ردیاب فرکانسی

  • دقت بالا در شناسایی فلزات
  • قابلیت تنظیم و کنترل آسان
  • قابلیت شناسانیی فلزات در عمق های مختلف
  • تشخیص نوع فلز

معایب ردیاب فرکانسی

ردیاب فرکانسی دارای برخی محدودیت ها نیز میباشد برای مثال این دستگاه قابلیت تشخیص فلزیاب غیر قابل انعکاس را ندارد، همچنین ردیاب فرکانسی توانایی شناسایی مواد غیر فلزی مانند باتری، زمین، آب و… را ندارد. فلزیاب های آنتنی با نام هایی مانند ردیاب شعاع زن، ردیاب انتنی فرکانسی، ردیاب طلا و …شناخته میشود.

 

ردیاب فرکانسی 

در ادامه به معرفی یک ردیاب فرکانسی میپردازیم 

فلزیاب ا کا اس

از این ردیاب به عنوان ردیاب ۴ حالته AKS نیز یاد میشود ردیاب aks یک آشکارساز خلاقانه است که گنجینه های مدفون را با روشی بسیار آسان برای جستجوی طلا، نقره، مس، جواهرات شناسایی میکند این ردیاب در مدل های تک آنتن و هفت آنتن موجود میباشد که با توجه به کارایی بالا دارای قیمت مناسبی میباشد. ردیاب طلای ای کی اس از دو بخش مجزا تشکیل شده بخش فرستنده سیگنال و بخش یا قسمت گیرنده سیگنال. در کل، ردیاب AKS با ویژگی های بارزش در تفکیک فلزات مختلف و کارایی بالا در عمق های مختلف، به یکی از پرکاربردترین ردیاب ها در صنایع مختلف تبدیل شده است.

تست در حضور مشتری توسط خود مشتری انجام می شود.

خدمات پس از فروش:

بعد از اطمینان از اصالت و سالم بودن دستگاه حتما این به این نکته توجه کنید که شرکتی که دستگاه را از آن خرید میکنید دارای خدمات پس از فروش باشد تا در صورتی که بعد از خرید احتیاج به قطعه و یا آموزش داشتید بتوانید با شرکت مورد نظر تماس بگیرید و یا حتی بتوانید دستگاه خود را ارتقا دهید.

محصولات شرکت افشار  نتیجه تلاش های متخصصین برای موجود سازی دستگاهای گنج یاب وفلزیابی که به نسبت قیمت بسیار پایین به کارایی بالایی رسیده اند،  توجه داشته داشته باشید در انتخاب و موجود کردن این دستگاها تحقیقات فراوانی انجام شده تا مردم به ازای پولی که پرداخت میکنند ازدستگاه کارایی بگیرند و نه صرفا جیب سودجویان این عرصه پر شود و همراه دستگاه خدمات پس از فروش و گارانتی ازشرکت ما تحویل میگرند.

ردیاب فرکانسی 

برای کاتالوگ های شرکت فلزیاب افشار کلیک کنید.

برای مشاوره رایگان  خرید و فروش فلزیاب ها با کارشناسان شرکت فلزیاب افشار در تماس باشید.

شماره تماس کارشناس خرید فلزیاب و تعمیرات فلزیاب مهندس افشار 

09371414171 خط ثابت : 02144569250

تلگرام و اینستاگرام شرکت فنی مهندسی افشار

اینستاگرام شرکت فلزیاب افشار

تلگرام شرکت فلزیاب افشار

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *