طلایاب تصویری

طلایاب تصویری

طلایاب تصویری

دستگاه طلایاب تصویری که با نام اسکنر تصویری نیز شناخته میشود قادر است تا همانند دستگاه فلزیاب تمامی فلزات را در زیر سطوح مختلف پیدا کند اما وجه تمایز آن با فلزیاب های معمول در این است که قادر است تا ارزشمند بودن هدف را نیز مشخص کند.

به بیان ساده تر هنگام پیدا کردن هدف میتواند تشخیص دهد که فلز کشف شده طلا است یا سایر فلزات بی ارزش و به دلیل برخورداری از این تکنولوژی نیز دارای قیمتی بالاتر از سایر دستگاههای فلزیاب میباشد.

طلایاب تصویری علاوه بر تشخیص فلزات میتواند به اپراتور از طریق یک تصویر سه بعدی اطلاعات مفیدی از جمله وجود فلز با ارزش، غار، حفره، اتاقک، قبر را بدهد که این اطلاعات از طریق طیف های رنگی متفاوت انجام میشود.

دستگاه طلایاب دارای انواع مختلف و متفاوتی میباشد که طلایاب تصویری را میتوان برای کاوش و جستجو در عمق های بالا مورد استفاده قرار داد و نتیجه مطلوبی را بدست آورد.

اسکنر فلزیاب سه بعدی

نحوه کار یک دستگاه طلایاب تصویری

پس از سنس فلز اطلاعات دریافتی به یک نرم افزار واسط  در اکثر دستگاههای فلزیاب نرم افزار ویژوالایزر کمپانی OKM آلمان استفاده میشود، فرستاده میشود که پس از پردازش و خطاگیری یک تصویر خروجی رنگی به اپراتور فلزیاب ارائه میدهد.

قیمت دستگاه طلایاب تصویری

قیمت یک دستگاه گنج یاب یا طلایاب با توجه به امکانات و قابلیت های آن تعیین میشود و این موضوع مساله ای نسبی بوده و حتی در برخی موارد میتوان یک دستگاه چند میلیونی را گران و یک دستگاه چند صد میلیونی را ارزان و مناسب دانست! حال این موضوع چطور ممکن است ؟ باید گفت که راندمان و کارایی و دقت دستگاههای فلزیاب موضوعی بسیار مهم است که عمده دلیل تعیین کننده قیمت یک دستگاه میباشد.

برای دستگاهی بدون امکانات و دقت و عمق نفوذ حتی یک میلیون هم زیاد است و برای دستگاهی که دارای خطای پایین دقت و ثبات بالا و امکان ارائه تصویر از اهداف زیر زمین صد میلیون قیمتی کاملا منطقی میباشد.

معرفی بهترین طلایاب تصویری

فلزیاب تصویری توربو 20000

فلزیاب تصویری

فلزیاب تصویری جی 3 مدل 6500

فلزیاب تصویری G3-6500

فلزیاب تصویری ایکس دبلیو

فلزیاب تصویری ارزان قیمت

فلزیاب تصویری توربو 18000

اسکنر تصویری توربو 18000

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *